İADELER

 

 


Fikrimi değiştirdim ve siparişimi iade etmek istiyorum?


14 gün iade politikası sunuyoruz. İstenmeyen ürünler için bir toplama hizmeti sunmuyoruz, ancak yerel kurye veya seçtiğiniz bir kurye ile iletişime geçebilir ve öğeyi bize iade etmelerini sağlayabiliriz. Lütfen 0216 540 57 18 numaralı telefondan müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin veya [email protected] adresine e-posta gönderin, siparişinize bir not ekleyeceğiz. Öğeleriniz yeniden satılabilir bir durumda, kullanılmamış ve orjinal ambalajında bize iade edildikten sonra, 5-7 iş günü içinde mallar için geri ödeme yapacağız. 


Bir ürün hasar gördüğünde ne yapmalı?


Olası bir olayda, nakliye sırasında hasar görmüş bir ürün alırsanız, lütfen resimleri whatsapp 0216 540 57 18 numaramıza veya [email protected] e-posta adresimize gönderin. Daha sonra yeni bir ürün gönderebilir veya verilen mallar için geri ödeme yapabiliriz. Ayrıca, öğeyi sizden alması ve size ücretsiz olarak iade etmesi için bir taşıyıcı ayarlayacağız. 


Bir e-posta gönderdim, cevap almam ne kadar sürer?


Pazartesi - Cumartesi günleri saat 18:00'den önce alınan tüm e-postalara aynı gün cevap vermeyi amaçlıyoruz.  Bu saatten sonra alım tüm sorgular için bir sonraki iş gününde yanıtlıyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı